| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 900 m³/h |
| Putere | 120 W |
| Putere iluminare | 2x2.5 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 57 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 86.4x28x14 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |









