| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1050 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 600 m³/h |
| Putere | 180 W |
| Putere iluminare | 2x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 51.4x28.3x25.1 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |









