| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 750 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 395 m³/h |
| Putere | 186 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 49 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x45x73.9-106.1 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Elica |
| Cod EAN | 8020283046405 |









