| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 70 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Telecomandă | da |
| Motor invertor | da |
| Numar viteze | 5 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1040 m³/h |
| Putere | 80 W |
| Putere iluminare | 1x5 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 69.6x29x27.5 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm, 15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |







