Caracteristici generale
| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 53 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 370 m³/h |
| Putere | 140 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 67 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 53.4x30x20.8 cm |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.9 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782176388 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Gorenje BHI611ES sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.