Caracteristici generale
| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Putere | 110 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x45x60.5-79.6 cm |
| Greutate | 6.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782523991 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Gorenje WHC629E4X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.