| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Putere | 263 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | fildeş |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x50x79.5-112.5 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.7 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782419614 |









