| Tip hota | country |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Putere | 163 W |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x47.5x76 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hausberg |









