| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 746 m³/h |
| Putere | 271 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 53 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.2x37x30.5 cm |
| Greutate | 7.3 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |









