| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 395 m³/h |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 49 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x45x56-86.1 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437233630 |









