| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 304 m³/h |
| Putere | 121 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 62 dB |
| Filtru | de cărbune , de grăsime |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x28x18 cm |
| Greutate | 7 kg |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.1 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437621116 |









