Caracteristici generale
| Tip de curățare | Sistem de extracție |
| Alimentare | priza |
| Putere | 550 W |
| Puterea maximă de aspirație | 9 mbar |
| Performanță de aspirație | 1500 м³ / ч |
| Capacitate recipient | 75 l |
| Lungime furtun | 2 m |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Dimensiuni | 650x446x1430 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664127413 |
Specificațiile și imaginile produsului Sistema de evacuare Scheppach DC500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.