Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 198 m³/oră |
| Consumul de energie | 20 W |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Înălţime | 188 mm |
| Lăţime | 188 mm |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Producător | Awenta |
| Cod EAN | 5905033293908 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta WA150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.