| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 98 m³/oră |
| Consumul de energie | 14 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 142 mm |
| Lăţime | 142 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Awenta |









