Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 150 m³/oră |
| Consumul de energie | 18 W |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 177 mm |
| Lăţime | 177 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Producător | Awenta |
| Cod EAN | 5905033307728 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta WTI125 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.