Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 88 m³/oră |
| Consumul de energie | 13 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Lăţime | 160 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| în plus | cu senzor de miscare |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta WXO100R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.