| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 105 m³/oră |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Lăţime | 183 mm |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |









