Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Puterea | 0.017 kW |
| Presiunea aerului de evacuare | 33 Pa |
| Debit aer evacuat | 160 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 17 W |
| Viteza de rotatie | 2200 rp/m |
| Clasa de eficiență energetică | А+ |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Lăţime | 180 mm |
| Adâncime | 121 mm |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Intervalul temperaturii aerului | -20 +40 °C |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Germania |
| Dimensiuni | 18х18х12.1 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Blauberg Omega 125 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.