| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 210 m³/oră |
| Consumul de energie | 15 W |
| Viteza de rotatie | 1700 rp/m |
| Diametru | 150 mm |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| în plus | pentru montaj pe sticla sau pe perete |
| Producător | Tolsen |









