| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | plastic |
| Max. flux de aer | 85 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 7.5 W |
| Viteza de rotatie | 2000 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Lăţime | 160 mm |
| Adâncime | 117 mm |
| Nivel de zgomot | 25 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 44 IP |
| Culoare | красный , черный , белый |
| în plus | cu supapă de reținere |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 5907660875373 |









