Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | plastic |
| Max. flux de aer | 90 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 150 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 130 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | negru |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 2100001922436 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Ventika VTK3011 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.