| Tip | multifunctional |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 31 litri |
| Diametru platou rotativ | 32.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 7 |
| Putere grill | 800 W |
| Tip grill | quartz |
| Convecţie | da |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Funcția Steam | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 45.5 cm |
| Adâncime | 56 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 27 kg |
| Țara de fabricație | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 29 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437396311 |









