Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | rotundă |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Vitra Water Jewels (4334B003-1361) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.