| Tip | set |
| Material | satin , poliester , eucalipt |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Elemente in set | 6 |
| Cerceaf pilota | 102x143 cm |
| Pilota | 105x140 cm |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Perete protector | da |
| Perete protector(dimensiuni) | 38x360 cm |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Perna | 40x60 cm |
| Culoare principală | ivory |
| Desen | flori |
| Țara de producere | Bielorusia |
| Producător | Perina |
| Cod EAN | 4811599005293 |









