Wiertło do metalu przedłużane GRAPHITE HSS o średnicy 8 mm to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do wiercenia w metalu. Akcesorium spełnia normę DIN 338. Wiertło marki GRAPHITE ma długość całkowitą 165 mm i długość roboczą 109 mm, zapewniając optymalną wydajność podczas wiercenia. Kąt wierzchołka wynoszący 118 stopni umożliwia dokładne i efektywne wykonywanie otworów.
| Тип | Сверло |
| Вид | Спиральное |
| Обрабатываемый материал | Металл |
| Количество | 1 |
| Диаметр | 8 мм |
| Рабочая длина | 109 мм |
| Общая длина | 165 мм |
| Хвостовик | Цилиндрический |
| Способ изготовления | HSS |
| Производитель | Graphite |









