Caracteristici generale
| Forma lămpii | rotund |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | GU5.3 |
| Cantitate | 1 |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Diametru | 80 mm |
| Înălţime | 31 mm |
| Dimensiunea lămpii | 80х31 mm |
| Gaura de montare | 60 mm |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Culoarea carcasă | crom |
| Material carcasă | metal ,
sticlă |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 8680168588286 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Vito Crystal-E 2012080 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.