Caracteristici generale
| Tip | sistem audio |
| Numărul de benzi | 1 |
| Putere totală | 20 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 280 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 16000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
TF ,
Mic ,
USB |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Baterie | 2400 mAh |
| Dimensiuni | 410x230x220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299961193 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Esperanza Singer EP156 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.