| Tip | portable |
| Putere totală | 7.5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack , Bluetooth , USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Dimensiuni | 206x77x76 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.8 kg |
| Producător | Sony |
| Cod EAN | 4548736157101 |









