Caracteristici generale
| Tip | frontală |
| Capacitate maximă de încărcare | 10 kg |
| Capacitate de uscare | 7 kg |
| Display | da |
| Uscator | da |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Viteza maximă de centrifugare | 1600 rpm |
| Motorul invertorului | da |
| Spălare cu abur
?
| da |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 60.5 cm |
| Greutate | 73.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437636042 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.