Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio ,
Bluetooth |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 4 |
| Buton comutator DPI | da |
| Rezolutie | 800 dpi,
1200 dpi,
1600 dpi |
| Tip baterie | acumulator |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 110x60x31 mm |
| Greutate | 58 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007626385 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Hoco GM29 Mysterious Night Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.