Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 2 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
TF ,
USB ,
AUX ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Baterie | 500 mAh |
| Dimensiuni | 108x105x73 mm |
| Greutate | 0.221 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HC35 Fun Outdoor Riding Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.