Caracteristici generale
| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Hota încorporată | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire automată | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 7400 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 25x78x51.5 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 75х49 cm |
| Altele | Max. capacitate în regim de evacuare 1200 m³/h |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |
Specificațiile și imaginile produsului Plită incorporabilă cu inducție Elica NikolaTesla Alpha BL/A/78 (PRF0183127) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.