Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Viteza lanţului | 12.5 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Numărul de legaturi | 57 |
| Volum rezervor ulei | 200 ml |
| Greutate | 5.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Raider RD-ECS24 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.