Caracteristici generale
| Putere | 2300 W |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Viteza lanţului | 16 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Numărul de legaturi | 57 |
| Volum rezervor ulei | 150 ml |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ryobi |
| Cod EAN | 4892210170569 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Ryobi RCS2340B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.