| Тип | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Montură | titular |
| Voltaj | 18 V |
| Capacitatea | 2.5 Ah |
| Indicarea nivelului de încărcare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | verde , negru |
| Greutate | 0.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Ryobi |
| Cod EAN | 4892210129062 |









