Caracteristici generale
| Tip | usi |
| Design ușă | glisante |
| Сuloare finisaj | crom |
| Uşă materială | sticlă călită |
| Grosimea ușii | 6 mm |
| Lăţimea | 1300 mm |
| Înălțime | 1900 mm |
| Instalare fără tavă de duș | da |
| Specificații suplimentare | fără cadita ,
cadita la comandă |
Alte informații
| Producător | Manopera |
| Cod EAN | 2009885024284 |
Specificațiile și imaginile produsului Ușă de duș Manopera Elegant EG213 (130x190) Transparenta Satin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.