Caracteristici generale
| Capacitate maximă de încărcare | 9 kg |
| Display | da |
| Uscator | nu |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Clasa eficienţei la spălare | A |
| Clasa eficienţei la stoarcere | A |
| Viteza maximă de centrifugare | 1400 rpm |
| Consum de apă | 57 litri |
| Consum energetic | 0.59 KWh/Ciclu |
| Nivel de zgomot la spălare | 48 dB |
| Nivel de zgomot la centrifugare | 75 dB |
| Numar programe de spalare | 15 |
| Motorul invertorului | da |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 82 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Greutate | 64 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe încorporabilă Candy CBW 49TWM-07 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.