Caracteristici generale
| Capacitate maximă de încărcare | 8 kg |
| Capacitate de uscare | 6 kg |
| Display | da |
| Uscator | da |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Clasa eficienţei la spălare | A |
| Clasa eficienţei la stoarcere | B |
| Viteza maximă de centrifugare | 1400 rpm |
| Consum de apă | 48 litri |
| Nivel de zgomot la spălare | 56 dB |
| Nivel de zgomot la centrifugare | 76 dB |
| Zgomot de uscare | 62 Db |
| Numar programe de spalare | 16 |
| Motorul invertorului | da |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 82.5 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Greutate | 63 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe încorporabilă Teka LSI6 1480 WH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.