| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 422 m³/h |
| Putere | 110 W |
| Putere iluminare | 2x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 50 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 90x50x62.5-95.5 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |
| Cod EAN | 8434778001884 |









