| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Instalarea in blat | da |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 700 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 40 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Rama decor | sticlă alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 79.4x35.1x64.6 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Faber |









