| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 650x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340x400 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 170x320 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.7 mm |
| Producător | Teka |









