| Tensiune de ieșire | 5 V, 9 V, 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Numărul de porturi USB | 1 |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător , 1 x Micro-USB cablu |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 40х24 mm |
| Greutate | 28 g |
| Specificații | 1хUSB-A , 18W |
| Producător | Hoco |









