| Alimentare | electric |
| Puterea motorului | 2400 W |
| Materialul carcasei | plastic |
| Numărul de cilindri | 16 |
| Sistem cilindric | cuțite |
| Lățimea maximă de lucru | 32 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 30 l |
| Reglarea înălțimii | 4 regimuri |
| Înălțime de lucru | -12/4 |
| Greutate | 9.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Powermat |







