| Alimentare | electric |
| Puterea motorului | 2500 W |
| Materialul carcasei | plastic |
| Lățimea maximă de lucru | 32 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 35 l |
| Reglarea înălțimii | 5 regimuri |
| Înălțime de lucru | - 10/4 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 10.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Powermat |









