| Tip | aerator-scarificator |
| Alimentare | electric |
| Puterea motorului | 1500 W |
| Lățimea maximă de lucru | 36 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 40 l |
| Reglarea înălțimii | 5 regimuri |
| Înălțime de lucru | - 12/10 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 10.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sequoia |









