Caracteristici generale
| Tipul motorului | bateri |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip de baterie | 21 V |
| Număr de viteze | 1 inainte |
| Tipul de mișcare | manual |
| Screw material | plastic |
| Domeniul de ejecție | 6 m |
| Lățimea curățării | 340 mm |
| Inaltimea de curatare | 200 mm |
| Dimensiuni de gabarit | 550x300x300 mm |
| Greutatea | 5.2 kg |
| Caracteristici și funcții | fără baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
Specificațiile și imaginile produsului Freză de zăpadă Daewoo DAST 3421 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.