Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 42 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Baterie in set | da |
| Cantitate. bateriile incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 21 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | U |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir de tăiere |
| Diametrul liniei | 2.4 mm |
| Viteza la mersul în gol | 7000 rpm |
| Greutate | 6.8 kg |
| Specificații suplimentare | 2 baterii ,
încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 5907001923633 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Daewoo DABC 4242Li Set sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.