Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 190 Bar |
| Debit transportat | 730 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 10 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 3200 W |
| Materialul pompei | alamă |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.5 l |
| Greutate fără accesorii | 23.4 kg |
| Dimensiuni | 600x415x425 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 5906349461593 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Daewoo DAW 725 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.