Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 180 Bar |
| Debit transportat | 330 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2400 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Oprire automată | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.75 l |
| Greutate fără accesorii | 10 kg |
| Dimensiuni | 440x345x505 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | JBM |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune JBM 53948 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.