Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 200 Bar |
| Debit transportat | 620 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 10 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2600 W |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.5 l |
| Greutate fără accesorii | 15.8 kg |
| Dimensiuni | 395х370х755 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Daewoo DAW 650 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.